Ana Sayfa Hizmetlerimiz
SERVİS

SERVİS

SERVİS

Boss Asansör olarak işlerinde tecrübeli bakım ve arıza teknik servis ekibimiz ile sizlere kaliteli ,hızlı ve çözüm odaklı teknik servis hizmeti sunmaktayız.

7/24 ulaşabileceğiniz 444 72 11 nolu Boss Asansör Çağrı Merkezimiz ile sizlerin memnuniyeti için kesintisiz hizmet  vermekteyiz.

Boss Asansör ailesi olarak geniş yedek parça yelpazesi ,teknik alt yapısı ve tecrübeli ekibi ile  şehir hastaneleri, devlet kurumları,karollar,,okulaklar, kamu kuruluşları,Üniversiteler , iş merkezleri, oteller, açık ve kapalı  otoparklar ve konutlara gibi bir çok tesise kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Hızlı gelişen bu teknoloji dünyasında sistemlerimizi en güncel yazılım ve donanımlarla tamamlayarak, işimize ve müşterilerimize sunduğumuz hizmeti en kaliteli ve en kısa sürede sonuçlandırıyoruz.  Hizmet verdiğimiz binlerce asansör, yürüyen merdiven, araç platformu ve engelli platformlarının her birinde özel seri numarası künyesi bulunup, bu seri numaraları ile periyodik bakım ve arıza kayıtları anlık ve hızlı takip edilmektedir. Saha ekibimiz ile merkezimiz arasında ki hızlı iletişim sayesinde sorunlarınızı anlık olarak analiz ediyor, sizlere en uygun çözüm yollarını sunuyoruz. 

Copyright © 2023 BOSS ASANSÖR
Beranet